Za Koule Punk Fest 2012

30. června 2012 v 23:25 | Jura
28. červen byl tento rok dnem před vysvědčením všech školáků, kteří budou ještě pokračovat nějaký rok ve studiu na stejné škole ... tudíž nekončí. Mohl jsem to napsat ve zkratce, ale chci aby jste věděli, že to všem přeji. Ale abych se dostal k jádru pudla. V ten den dostali vysvědčení všichni! A hlavně Ti, kteří byli na Za Koule Punk Festu 2012.

Dlouho jsem neviděl Modrou Vopici! A snad ještě déle jsem neviděl Modrou Vopici zahalenou oblakem prachu smíchaného s potem, cigaretovým kouřem a pivem. K tomu nebe bez mráčků, vedro jak sviň a pifson za 3 pětky! Paráda.

A protože už není legendární Billiard Club Malešice (o tom snad někdy přiště), tak sraz byl v pět ve viňasu. Dalo se pár piv a čekalo se na Tommyho. Dorazil včas a my se pěšky vydali z Male do Vopice. Cestou mi v hlavě stále zněla jedna věc. Pííííííívóóóóóó, pííííííívóóóóóó ... Vstup byl do šestý hodiny 150,- za kus. U brány všechny návštěvníky vítala delegace. Kapitán Kečup z The Fialky a Radek z Nežfaleš. Kluci z Nežfaleš slavili rovných 10 let kapely, ale o tom za chvíli.

Při našem příchodu zvučila kapela Vision Days. Pro nás to byl takový pohodový rozjezd. Kotel pod pódiem byl nadupanej a vzduchem letělo nejedno pivo. S klukama s Vision Days jsme po koncertě dali řeč. Byla to pohoda, jen si nejsem jistej, jestli tam toho Dědka nechali schválně nebo na ně zapomenuli. Ale ono mu to asi stejně bylo jedno, protože pařil pořád dál. V jeho věku bych chtěl mít tolik elánu a i tolik vlasů. Číro s růžovým přelivem. Pro mě to byl borec.

Po Vision Days si to do parády vzali POČERNICKÝ BOYS! Přátelé, kteří se neopouští a hajzlové, kterým se neodpouští! Mají rádi Ramones a punk77 ... a hlavně nekurví scénu! Jasně The Fialky. Na ně jsem se fakt hodně těšil!

Ovšem největším hrdinou toho dne byl punkáč tělem i srdcem! Klučina, který do Vopice přijel na vozíku. Vozík nechal zaparkovaný u stánku s pitivem a dal si černé pivo. S ním přišel ke kotly, kde v tu dobu hráli legendární N.V.Ú.čka! Ten kluk je symbolem: PUNK´S NOT DEAD!

10 let kapely Nežfaleš s křestem nového CD Každej club i bar. Nové CD křtil Bárt ze Starých Pušek, nebo Proti Směru. Vyberte si dle libosti. Já osobně dávám přednost oboum. :D

V otevřeném klubu po Nežfaleš hrála kapela HOUBA, o kterou jsme díky konverzaci přišli. Ani už pořádně nevím s kým, ale vůbec mi to nevadilo. Nakonec hrála kapela Proti Směru, která má jednu cestu a jeden cíl a Bart byl tak hodnej, že mi věnoval písničku Život. Hodně velká paráda. Bohužel jsme kvůli MHD museli odejít, takže Sidneyho speciální akustický set se musel obejít bez nás. A nebo my bez něj.

Byl to výbornej večer. Magda se seznámila se spoustu fajnovejma lidma a hlavně byla poprvé na takové akci. Už se těší na další mejdan. Mluvila s Bartem a Sidneym asi hodinu. Pořád jenom mluvila a děkovala a nemohla věřit, že je vidí doopravdy. Taky proto na ně pořád sahala :D

Já bych nakonec rád poděkoval a pozdravil: Kluky z Vision Days, Petra, Mouchu, Radka, Barta, Sidneyho, Otu, Kečupa, Jirku. Speciální pozdrav letí Francovi, s kterým jsme si konečně mohli dát to pivo!

P.S. POKUD VŠECHNO DOPADNE TAK JAK MÁ, TAK NA PODZIM A PŘÍŠTÍ ROK, POKUD JEŠTĚ BUDEME FUNGOVAT, BUDEME MÍT PRO VÁS DVĚ VELKÁ PŘEKVAPENÍ, KTERÉ JSME DOMLUVILI NA ZA KOULE PUNK FESTU 2012.


Za kapelu Pure Olcoholic Punk ... Jura
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama